Чеські видавці атласу з російським Кримом просять вибачення

09.02.2016, 18:52
Чеські видавці атласу з російським Кримом просять вибачення - Фото
Фото: eurointegration.com.uа

Чеське видавництво Ottavo Nakladatelstvi вибачилося за публікацію "Футбольного атласу", в якому Крим позначений частиною РФ, і пояснило, що це сталося через помилку картографа, а не навмисно. Про це повідомив шеф-редактор видавництва Філіп Гладик, пише Європейська правда.

"Ми вже знаємо про фатальні помилки в картах. Наш постійний картограф в той час готував історичну монографію про Україну і використовував для деяких карт "Футбольного атласу" карту, яку використовував для певного історичного періоду... У нас вже була внутрішня зустріч з картографом, він сказав, що в той момент не розумів своєї помилки", - сказано в повідомленні.

Чеські видавці атласу з російським Кримом просять вибачення

Фото: eurointegration.com.uа

Шеф-редактор також розповів, що через значний брак часу був зайнятий іншою роботою і подумати не міг, що досвідчений картограф може помилитися. "Таким чином, я хотів би тільки уточнити, що використання нестандартних карт не відображає ніякої політичної позиції моєї або видавництва, мова йде суто про фактор людської помилки. Вибачте, у разі перевидання книги назви будуть співставлені правильно. Ще раз прошу вибачення за наші помилки і дякую за розуміння", - повідомив Гладик.

Журналісти відзначають, що пояснення шеф-редактора викликає сумнів у своїй щирості, "адже не було такого історичного періоду, коли Крим був частиною Росії, а Україна як незалежна держава перебувала в нинішніх кордонах".

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що в листопаді 2015 року в Чехії видавництво Ottovo Nakladatelstvi опублікувало "Футбольний атлас світу", в якому окупований Крим позначений як територія країни-агресора.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина