RU

Червоний хрест обстежить Тимошенко, якщо це буде необхідно

13.02.2012, 10:35
Червоний хрест обстежить Тимошенко, якщо це буде необхідно - Фото
Фото: EPA
Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Серговський підкреслив: "Представники Міжнародного хреста погодили з урядом України й сім'єю Тимошенко, що на час, коли вони (канадські і німецькі фахівці, - ред.) будуть проводити обстеження, Міжнародний комітет не бачить необхідності бути присутнім при цьому. Але якщо виникне необхідність, то тоді вони будуть займатися тим, що обіцяли (участю в обстеженні Тимошенко, - ред.) ".

При цьому Серговський пояснив: "Вони (представники МКЧХ, - ред.) не приїжджають ... Якщо держава й структури, які відповідають за це питання, і родичі Тимошенко, і вона сама визнають за необхідне (участь фахівців Червоного хреста, - ред.), то тоді проблем не буде".

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що представники МКЧХ відмовилися брати участь в медичному обстеженні Тимошенко. "Можна сказати, що ми самі відмовилися від участі в цій програмі. На даний момент створюється враження, що наша присутність буде надлишковою", - сказав представник московського офісу МККК (координує діяльність Червоного хреста в Росії, Білорусі, Україні, Молдові) Монік Нанхен.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини