RU

Червоненко може звернутися до суду

21.11.2008, 17:35

Екс-голова Національного агентства з підготовки і проведення Євро-2012 Євген Червоненко не виключає можливості свого звернення до суду щодо ліквідації агентства. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

"Ми думаємо про це… Мені дуже приємно, що дуже багато юристів дзвонили і говорили: "Ти виграєш". Я пораджуся з Президентом, наскільки це буде потрібно країні сьогодні. Я вмію закрити свої амбіції. Я зроблю так, як скажуть", - наголосив Є. Червоненко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

До того ж Є.Червоненко заявив, що постійно говорив, що у випадку, якщо його діяльність не є задовільною, він може залишити посаду голови Національного агентства. "Я постійно повторював: не подобається Червоненко - приберіть мене", - зазначив він.


Є.Червоненко також повідомив, що збирається створити громадську організацію, яка буде "дійсно турбуватися за долю Євро-2012".

Нагадаємо, 20 листопада Кабінет Міністрів прийняв рішення про ліквідацію Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це журналістам на брифінгу повідомив Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник. Рішення було прийнято в зв'язку з реорганізацією системи управління підготовкою України до Євро-2012. Національне агентство, відповідно до рішення Кабінету Міністрів, має бути ліквідовано в тримісячний строк.

Замість Нацагентства Кабінет Міністрів створив Координаційне бюро з питань підготовки і проведення в Україні Чемпіонату Євро-2012 в складі Секретаріату Кабміну.

Досьє на Євгена Червоненка>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини