Червоні лінії України по Мінську: заява українських експертів

13.10.2016, 13:57
Червоні лінії України по Мінську: заява українських експертів - Фото
Окупанти в Донбасі (фото - ЕРА)
Українські аналітичні центри окреслили межі для компромісу в сфері політичного діалогу, безпеки і гуманітарних питань, які не повинен переступати офіційний Київ під час переговорів в рамках мінського процесу. Пам'ятка від експертів складається з декількох блоків з підпунктами, передає кореспондент ЛІГА.net.

Звернення до влади підписали співробітники Інституту світової політики, Фонду Демініціативи ім. Кучеріва, Українського незалежного центру політдосліджень, Інституту євроатлантичного співробітництва, Донецького інституту інформації і Школи політаналітики при НаУКМА.

Припинення вогню і дотримання режиму тиші в зоні АТО

Повинно бути забезпечено дотримання повного і стійкого режиму тиші під час роззброєння російсько-терористичних військ, їх відведення і відновлення контролю України над кордоном.

Режим тиші в зоні АТО повинен фіксуватися спостерігачами ОБСЄ і СЦКК.

Читайте також: Історична резолюція ПАРЄ по Росії: повний текст

У разі, якщо російські озброєння до дня виборів перебуватимуть на території України в спеціальних безпечних сховищах, останні повинні охоронятися представниками міжнародної збройної місії. Тільки озброєні спостерігачі можуть забезпечити дотримання (а не моніторинг) виконання зобов'язань сторін.

Кордон

Постійний контроль над кордоном повинен бути встановлений до виборів на окупованих територіях.

Читайте також: G7: Вибори в Донбасі - з виведенням військ і поверненням кордону

Як варіант, прийнятний для сторін конфлікту, контроль над кордоном повинен здійснюватися співробітниками ОБСЄ (або співробітниками ОБСЄ на російському кордоні в пунктах пропуску "Гукове" і "Донецьк" за умови розширення мандата останньої для охоплення всієї ділянки російсько-українського кордону).

Вибори

Вибори до органів місцевого самоврядування ОРДЛО можуть проводитися тільки на повністю демілітаризованій території (війська гібридної армії виведені за межі території України, а озброєння, як мінімум, знаходяться в сховищах в Україні; при цьому вже розпочато процес виведення озброєнь з ОРДЛО).

Вибори можуть бути скасовані у разі порушення стійкого перемир'я і можуть проводитися тільки після завершення обміну полоненими і незаконно затриманими особами.

Вибори повинні проходити в рамках українського законодавства відповідно до закону, прийнятого Верховною Радою.

Читайте також: Повний текст угоди, підписаної контактною групою в Мінську

Закон про вибори не повинен визначати конкретну їх дату, однак повинен містити перелік передумов, які необхідно забезпечити для проведення виборів: політичних (загальні передумови для проведення виборів, визначені в Копенгагенському документі ОБСЄ 1990 року) і технічних (створення електронного реєстру виборців, тривалість і умови передвиборної кампанії, тощо). Вибори можуть бути проведені тільки після виконання передумов, визначених цим законом.

Політичні передумови - це відновлення основ демократичного процесу. Зокрема, міжнародні спостерігачі повинні констатувати наявність в регіоні свободи політичної діяльності (включаючи свободу законної політагітації і безперешкодного функціонування зареєстрованих в Україні партій - відповідно до закону про партії) і громадських організацій.

Оцінка виконання передумов повинна здійснюватися спеціально створеною незалежною виборчою комісією, до складу якої повинні увійти представники ОБСЄ.

Читайте також: Що сказав Олланд про Донбас: дослівний переклад

Право голосу на виборах має бути надано тільки громадянам України, які мали відповідну реєстрацію в Донецькій і Луганській областях станом на 1 квітня 2014 року.

Повинні бути створені можливості для максимальної реалізації виборчих прав внутрішньо переміщених осіб.

До участі в виборах в якості кандидатів не допускаються особи, які вчинили тяжкі злочини.

Не менш ніж за два місяці до початку і під час виборчої кампанії повинен бути відновлений повноцінний доступ на нині окуповану територію українських ЗМІ.

Результати виборів встановлюються ЦВК відповідно до законодавства України.

Безпека під час виборів, зокрема на лінії розмежування, повинна забезпечуватися міжнародним поліцейським контингентом, сформованим за участю ОБСЄ і під її наглядом і контролем.

Амністія

Закон про амністію для осіб у зв'язку з подіями, що мали місце в ОРДЛО, не повинен суперечити українському законодавству і не може поширюватися на злочини проти людяності і військові злочини.

Крім того, закон про амністію повинен містити чітко визначений термін дії та умови, при яких навіть особа, яка вже амністувала, може бути притягнута до відповідальності (наприклад, в разі вчинення злочину в межах терміну, на який не поширюється закон про амністію).

Децентралізація

Імплементація закону про особливості самоврядування в ОРДЛО не повинна суперечити конституційному розподілу влади (питання правоохоронних структур, питання судової системи і т.д.).

Читайте також: "Петро, потрібні поступки": невідомі деталі діалогу США і України

"Вищенаведений перелік не претендує на повноту і може доповнюватися відповідно до політичної ситуації", - підсумували укладачі списку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина