RU

Черновецький про телесюжет: Господар 1+1 заграє зі спортсменом

14.05.2012, 11:51
Черновецький про телесюжет: Господар 1+1 заграє зі спортсменом - Фото
Леонід Черновецький
Мер Києва Леонід Черновецький спростовує інформацію, оприлюднену у випуску новин ТСН на каналі 1+1. Про це він написав у своєму листі.

"До глибини душі ображений черговим безсовісним по своїй суті, повністю брехливим сюжетом телекомпанії 1+1, показаному на всю Україну про мене в Ізраїлі", - сказано в листі Черновецького, яке цитує його прес-служба.

Черновецький категорично спростував всі показані в сюжеті "так звані факти, які межують зі злочином". Він назвав брехнею "замовні інтерв'ю з людьми, які ніколи мене насправді не бачили, звинуваченнями в придбанні якоїсь міфічної нерухомості, коштовностей, підробкою мого підпису на вигаданому безглуздому малюнку тощо".

Мер Києва назвав репортаж журналістів "брудною заказухою". "Підозрюю, що за цим стоїть відомий скандальний олігарх, один з власників цієї самої телестудії, а також у минулому успішного дніпропетровського приватного банку, один з найбагатших громадян Ізраїлю, який, за наявною у мене інформацією, таким чином вибудовує свою політичну гру (заграє ) з однією з нових опозиційних сил, очолюваних відомим спортсменом, щоб і далі лобіювати свої олігархічні бізнесові інтереси в Україні. Видно справи у цього "бізнесмена" у банку йдуть зовсім погано, якщо він опускається до такої ницості", - заявив Черновецький.

Він переконаний, що "кожному негідникові від політики, бізнесу або журналістики уготовано рівно стільки ж публічної бруду й проблем, скільки він сам створював іншим своїми руками".

"Телеканал 1+1 за інших власників колись славився своєю об'єктивністю і відповідальним підходом до збору інформації. На жаль, часи змінюються ... І не в кращу для вітчизняної журналістики сторону", - заявив Черновецький.

Нагадаємо, співвласником телеканалу 1 +1 є мільярдер з Дніпропетровська Ігор Коломойський. Як відомого спортсмена і нової опозиційної сили Черновецький, схоже, мав на увазі чемпіона світу з боксу Віталія Кличка і його партію УДАР.

Сюжет про Черновецького, показанний на 1+1
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини