RU

Черновецький не коментує свою можливу відставку

10.02.2009, 12:56

Мер Києва Леонід Черновецький готується до важливої зустрічі в Секретаріаті Президента і тому наразі не коментує можливості свого усунення з посади глави Київської міської державної адміністрації.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після прохання журналістів прокоментувати цю заяву працівників Секретаріату Президента, секретар Київради, заступник глави КМДА Олесь Довгий повідомив журналістам, що Л.Черновецький готується до важливої зустрічі і не може дати коментарі.

О.Довгий запевнив журналістів, що необхідну інформацію вони зможуть отримати пізніше, у встановленому порядку.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко готовий відсторонити Леоніда Черновецького від посади глави Київської міської державної адміністрації у тому випадку, якщо мер продовжить тарифну політику, що порушує права громадян. Керівник Головної служби соціально-економічного розвитку Секретаріату Президента Роман Жуковський при цьому пояснив: якщо мер проігнорує укази Президента і продовжить нинішню тарифну політику, глава держави вживе всіх заходів - від звернення у Генпрокуратуру до усунення Л.Черновецького з посади.

Як відомо, раніше Президент України своїм Указом скасував розпорядження КМДА про підвищення тарифів на водопостачання, водовідведення і теплопостачання для бюджетних і комерційних організацій. При цьому минулого тижня мер Києва Леонід Черновецький підписав нові розпорядження КМДА про підвищення тарифів на комунальні послуги для бюджетних і комерційних організацій. Згідно із новими розпорядженнями, для 427 столичних промислових підприємств встановлюються такі ж тарифи, як і для бюджетних організацій.

3 лютого В.Ющенко своїм Указом N65/2009 скасував рішення голови КМДА Л.Черновецького "Про узгодження тарифів на комунальні послуги із централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної і гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів" N1780 і "Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення і узгодження тарифів на комунальні послуги із централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів" N1780/1 від 25 грудня 2008 року.

Також нагадаємо, раніше Президент України скасував рішення Л.Черновецького про підвищення комунальних тарифів для юридичних осіб.

Також нагадаємо, що 20 листопада В.Ющенко своїм Указом скасував три розпорядження голови КМДА від 30 жовтня 2008 року, якими було півищено тарифи на теплопостачання, водопостачання і водовідведення для бюджетних установ і суб'єктів господарювання. В.Ющенко двічі скасовував розпорядження КМДА щодо підвищення тарифів на ЖКП.

У свою чергу, прокуратура Києва визнала незаконними розпорядження Київської міськдержадміністрації N127, N128 від 5 лютого 2009 року про підвищення тарифів на комунальні послуги для юридичних осіб, підписані мером Києва. У рішенні прокуратури йдеться про те, що "вказані розпорядження прийнято із порушенням чинного законодавства і вони підлягають скасуванню".

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>
Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини