RU

Черговий свідок дав свідчення на користь Луценка

07.11.2011, 11:31
Черговий свідок дав свідчення на користь Луценка - Фото
92649f4e6143d131c669a8f3f510309f.jpg
Закріплення Леоніда Приступлюка за автомобілем МВС було проведено відповідно до наказу міністра, який діє до цього дня. Про це сказав в ході допиту в суді черговий свідок у справі Василь Орбан, який з травня 2007 року і до цих пір працює начальником автогосподарства МВС.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, свідок розповів, що на 400 автомобілів автогосподарства МВС було 200 водіїв. Він зазначив, що згідно з наказом міністра Білоконя, який діє і сьогодні, дозволялося у разі відсутності штатних водіїв закріплювати за автомобілями офіцерів МВС. "Тому закріплення Приступлюка за машиною не викликало ніяких суперечностей", - додав він.

За словами Орбана, Приступлюк пройшов всі необхідні процедури - заліки, інструктаж, медичний огляд, і тільки після цього почав виконувати обов'язки водія.

"Не він один був офіцером, закріпленим за автомобілем. Весь час десь 150-200 офіцерів оперативних підрозділів були закріплені за автомобілями", - сказав він.

Орбан розповів, що за час роботи спілкувався з Приступлюком не дуже багато, проблем в роботі не виникало, всю документацію Приступлюк вів належним чином.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини