RU

Черговий свідок у справі Луценка відмовився від своїх слів в прокуратурі

14.10.2011, 11:28
Черговий свідок у справі Луценка відмовився від своїх слів в прокуратурі - Фото
e02ef2b443322f15a73b40befd48942d.jpg

Черговий свідок у справі Луценка відмовився від своїх слів в прокуратурі

У Печерському суді Києва продовжився допит колишнього начальника департаменту оперативної служби МВС України Сергія Момота у справі проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, свідок заявив, що при повторному прийомі Леоніда Приступлюка на службу в ДОС все відбувалося на законних підставах. "Порушень я не бачив", - уточнив свідок.

Адвокат Баганець спитав, чи давав міністр Луценко особисті вказівки по водію Приступлюку. Момот відповів, що ні. "Луценко особистих вказівок не давав. Мені приносили готовий рапорт", - сказав він.

На уточнююче питання про особисті вказівки від міністра свідок зазначив, що особисто з міністром Луценком не перетинався по службі.

Баганець також спитав, чи вживав свідок під час допиту термін "чистка кадрів".

"Я такого не пам'ятаю. Я говорив про те, що відбувалася зміна керівників департаментів і начальників обласних управлінь. Але "чистки" - я не говорив", - зазначив свідок.

"З кожним приходом нового міністра відбуваються зміни в керівництві. Це вже стало традицією", - додав Момот.

"Тобто це відбувалося не тільки за Луценка?", - уточнив Баганець.

Свідок відповів ствердно.

Юрій Луценко зачитав свідку уривок із обвинувального висновку, в якому вказані слова свідка: "Так і так було ясно, що вказівка про терміновість прийняття Приступлюка виходила від Луценка". Екс-міністр перепитав у Момота, чи володів він інформацією, що саме така вказівка виходила від Луценка.

Момот заявив, що йому не надходило жодних особистих вказівок ні від міністра, ні від третіх осіб щодо водія Приступлюка. "Я такого не говорив. Я з вами особисто не був знайомий. Ніхто вказівок мені не передавав", - уточнив Момот.

Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини