RU

Черговий свідок: Луценко мені незаконних вказівок не давав

21.10.2011, 12:16
Черговий свідок: Луценко мені незаконних вказівок не давав - Фото
f407f6fb6d56ef584866cdf80468adc2.jpg

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Максимов розповів, що він входив до складу кадрової комісії ДОС. Засідання цієї комісії проходили практично кожний тиждень, і на них розглядалися питання, пов'язані з кадровим складом - прийом на службу, переміщення, заохочення тощо.

На питання прокурора Лобаня, чи був присутній свідок на засіданні комісії 5 листопада 2008 року, на якому розглядалося питання про зарахування стажу водієві Леоніду Приступлюку, Максимов сказав: "Враховуючи, що є мій підпис в протоколі, можна говорити, що я там був. Але як це відбувалося, я не пам'ятаю - такі засідання відбувалися кожний тиждень". Свідок також не пам'ятає, за яких обставин ставив підпис на цьому висновку.

Максимов наголосив, що за час роботи в МВС від Юрія Луценка він не отримував жодних незаконних вказівок. "Особисто Юрій Віталійович мені вказівок ніяких не давав і давати не міг, оскільки ми були на різних ступенях управлінської структури. Тому нічого він мені не передавав і передавати не міг", - додав свідок.

На сьогодні Печерський районний суд Києва завершив розгляд кримінальної справи стосовно екс-міністра внутрішніх справ Луценка. У засіданні оголошено перерву до 9:15 понеділка, 24 жовтня.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини