RU

Чергове засідання у справі Тимошенко почалося із суперечки

29.08.2011, 11:07

Сьогоднішнє судове засідання в Печерському суді Києва з розгляду кримінальної справи у відношенні Юлії Тимошенко почалося із суперечки навколо допуску до екс-прем'єра її особистої медсестри для взяття аналізу крові.

Адвокат Олександр Плахотнюк зазначив, що на вихідних до Тимошенко в СІЗО було допущено групу медиків, сформовану МОЗом для проведення огляду. "Відразу після цього в ЗМІ, по телебаченню з'явилася інформація, що Юлія Тимошенко відмовилася від огляду. Це свідчить про те, що інформація про стан здоров'я Юлії Володимирівни, а також про медичні процедури негайно, невідомо з яких джерел, потрапляє в ЗМІ", - розказав він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він наголосив, що ця інформація не відповідає дійсності.

"Тимошенко не відмовлялася від огляду, вона вимагала реалізації права на огляд тими лікарями, яких назвала вона", - сказав він. У той же час, по словам адвоката, таке право Тимошенко не було забезпечено.

Суддя Родіон Кірєєв указав, що до групи МОЗу були включені і медики, на яких наполягала Тимошенко. Він наголосив, що це питання буде вирішено у встановленому порядку, не під час судового засідання.

У свою чергу, Тимошенко зазначила: "Так, двічі були включені до складу групи МОЗу мій лікар і медсестра, але їм було прямо заборонено спілкуватися зі мною, брати аналізи і досліджувати їх в лабораторії".

Вона продовжила: "У мене є симптоми, які мені не відомі, яких раніше у мене не було, і які вимагають аналізу крові". При цьому вона додала, що такий аналіз повинна взяти медсестра, якій вона довіряє.

"Цей консиліум сформований всупереч моїм правам", - наголосила Тимошенко.

Крім цього, адвокат Микола Сірий указав, що дії судді, який ігнорує прохання захисту про допуск медсестри, не залишають іншого виходу окрім як прямо звернутися до міжнародних медичних установ для того, щоб їх представники увійшли до медкомісії та забезпечили дотримання законодавства України при проведенні огляду та аналізі крові.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини