RU

Через Гостиний Рада може притягти свободівців до відповідальності

27.02.2013, 14:28
Через Гостиний Рада може притягти свободівців до відповідальності - Фото
Віталій Захарченко

Міліція спрямує до прокуратури матеріали по нещодавніх подіях в Гостиному дворі. З прокуратури до Верховної Ради може надійти подання про притягнення до відповідальності народних депутатів - фігурантів конфлікту навколо скандального об'єкта на Контрактовій площі в Києві. Про це заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Коментуючи бійку за участю депутатів-свободівців, яка сталася 18 лютого в Гостиному дворі, міністр зазначив: "Міліція взагалі не б'ється з народом. Міліція припиняє протиправні порушення. Якщо серед правопорушників якимсь чином опиняються народні депутати, то я їх туди не посилав. І чому вони є правопорушниками - я не знаю. Для цього є Генеральна прокуратура, ми відповідні матеріали будемо направляти в прокуратуру для прийняття рішень відповідних, в тому числі тих, які стосуються звернень до Верховної Ради про можливість притягнення до відповідальності правопорушників", - сказав він.

Коментуючи інформацію про затримання народного депутата від
ВО Свобода Андрія Міщенка, Захарченко наголосив, що будь-яке затримання повинно бути відповідним чином оформлене. "Доставити правопорушника в райвідділ - це ще не є затриманням. Міліція має право доставити правопорушника, встановити його особу і скласти відповідні матеріали, якщо немає можливості зробити це на місці. На той момент на місці міліція не могла цього зробити", - пояснив Захарченко.

Нагадаємо, 18 лютого на Контрактовій площі в Києві сталася бійка за участю міліції, народних депутатів від ВО Батьківщина, ВО Свобода та активістів громадських організацій. Депутати-опозиціонери, лягаючи під автозаки, марно  намагалися перешкодити правоохоронцям відвозити активістів до райвідділку міліції. Серед затриманих були свободівець Андрій Міщенко і кілька юристів-захисників Гостиного двору, серед побитих - депутати
Олександр Бригинець (Батьківщина), Ігор Мірошниченко (Свобода) та Андрій Іллєнко (Свобода). Сьогодні в ЗМІ з'явилася інформація про те, що судове клопотання забудовника в особі Укрреставрації про заборону свободівцям влаштовувати будь-які акції в Гостиному дворі і на прилеглій до нього території заборонено.

Досьє на Віталія Захарченка

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини