RU

Через дії влади Кличку загрожувала авіакатастрофа, - УДАР

17.12.2013, 16:09
Через дії влади Кличку загрожувала авіакатастрофа, - УДАР - Фото
Віталій Кличко

Партія УДАР сповістила посольства країн ЄС і низку інших країн про дії влади, які створили небезпеку для життя Віталія Кличка. Про це повідомляє прес-служба партії.

За словами народного депутата від УДАРу
Валерія Карпунцова, йдеться про відмову 24 листопада садити літак на борту з Кличком в аеропортах Бориспіль і Жуляни. "Заборона була оголошена на висоті 100 метрів при випущених шасі і повній готовності до посадки, при видимості 50 метрів", - сказав Карпунцов.

За словами Карпунцова, в посадці літака було відмовлено нібито через проведення антитерористичних заходів. У той же час, додав народний депутат, повідомлення про заборону посадки пілоти отримали значно раніше, ніж відповідні органи отримали інформацію, яка нібито стала підставою для проведення антитерористичних заходів. При цьому, під час дії цієї заборони інші літаки в Борисполі та Жулянах здійснювали посадку.

Карпунцов зазначив, що у всіх випадках про рішення щодо проведення антитерористичної операції негайно інформується президент. "Влада створювала штучні перепони для посадки літака, які могли призвести до авіакатастрофи", - наголосив Карпунцов.

Він нагадав, що посадка літака була здійснена в аеропорту міста Кривий Ріг. При цьому при посадці ніяких заходів антитерористичної дії не проводилося.

Підписуйтесь
на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини