RU

Чехія відповіла Україні у справі Данилишина

27.01.2011, 13:30
Чехія відповіла Україні у справі Данилишина - Фото
a1bf5a5647311172ebc42fc21943030a.jpg

Чехія відповіла Україні у справі Данилишина
Сьогодні вранці Тимчасовий повірений у справах Чехії у Києві Венцеслав Півонька передав у МЗС України відповідь на ноту української сторони у справі екс-міністра економіки Богдана Данилишина. Про це повідомив Радник Посольства Чехії Мілан Екерт, якого цитує українська служба радіо "Свобода".

Згідно з рішенням Чеського суду від 13 січня, Б.Данилишин отримав політичний притулок у Чеській Республіці. Водночас кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МЗС України не змогли прокоментувати повідомлення про передачу відповіді Чехії.

Раніше МЗС України заявляло, що чекає від чеської сторони офіційних документів з приводу надання Б.Данилишину політичного притулку. Минулого тижня керівник управління інформації МЗС України Олег Волошин зазначив: "Ми ставимо під сумнів достатність аргументів, які враховувалися при прийнятті відповідного рішення. Приймаючи рішення, будь-яка інстанція спирається на певну кількість аргументів, які надавалися як з боку української прокуратури, так і з боку Данилишина та його адвокатів. Очевидно, що аргументація пана Данилишина виявилася більш переконливою".

Нагадаємо, у серпні 2010 року Генпрокуратура України порушила кримінальну справу щодо екс-міністра Б.Данилишина. Його звинуватили в завданні державі збитків на декілька мільйонів гривень. Пізніше Чехія надала Б.Данилишину політичного притулку.

"Справа Данилишина": добірка новин>>>
Богдан Данилишин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини