RU

Чечетов розповів, коли економіка України піде вгору

14.07.2010, 13:00

Перший заступник глави фракції Партії регіонів у ВР Михайло Чечетов прогнозує, що вже з наступного року економіка України буде динамічно і поступально рухатися вгору. Про це він сказав сьогодні під час Інтернет-конференції у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на питання, коли наступить обіцяне Партією регіонів під час виборів поліпшення життя і підняття економіки, М.Чечетов сказав: "П'ять років країну розвалювали, для порівняння - коли Янукович у 2004 році передавав владу "помаранчевій" команді, темп зростання ВВП в Україні - 12,4% у рік, був найвищим не тільки серед країн колишнього СРСР, але й Європи. Сьогодні, коли ми приймали через п'ять років економіку з рук "помаранчевої" влади назад, з 15 колишніх республік СРСР Україна провалилася у кризове болото глибше за всіх".

"Тому, природно, йде цей рік на стабілізацію ситуації, на вихід із кризи, і вже з наступного року економіка динамічно і поступально буде рухатися вгору, а соціальні стандарти прямо залежать від рівня економіки. Це як у селі говорять, уродило на городі, - є що класти на обідній стіл. Ми зробимо все можливе, щоб економіка якнайшвидше дала серйозний соціальний врожай", - наголосив парламентарій.

Михайло Чечетов: біографія та добірка новин>>>

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини