RU

Частину томів у справі Пукача "засекретили"

15.09.2010, 17:05

З 132-х томів кримінальної справи з обвинувачення Олексія Пукача у скоєнні вбивства журналіста Георгія Гонгадзе 20 томів містять гриф, який обмежує доступ до документів. Про це "Дзеркалу тижня" заявила адвокат Лесі Гонгадзе Валентина Теличенко.

За словами В.Теличенко, яка вже почала ознайомлення зі справою, свідчення О. Пукача містяться у незасекречених томах. Адвокат наголосила, що дуже рада цьому факту, оскільки відсутність грифу, що обмежує доступ у цих томах, дасть змогу розглянути зазначені матеріали у відкритому судовому засіданні.

"Слідство вчинило правильно, - сказала вона, - оскільки у цих матеріалах немає державної таємниці. У них йдеться про вчинення злочинів".

Нагадаємо, досудове слідство у кримінальній справі з обвинувачення екс-генерала Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, а також щодо підбурювання і замовлення цього злочину екс-міністру внутрішніх справ Юрію Кравченку, завершується. Таке офіційне оголошення днями зробили слідчі Генеральної прокуратури України. З 15 вересня мати загиблого журналіста, його дружина та їхній адвокат можуть почати ознайомлення з матеріалами справи відповідно до ст. 217 Кримінально-процесуального кодексу України.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування на тему: "Хто замовник вбивства Г. Гонгадзе?" Приєднатися до голосування >>>


"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини