RU

Частина російських націоналістів воюють в Донбасі - МВС РФ

30.03.2015, 14:01
Частина російських націоналістів воюють в Донбасі - МВС РФ - Фото
У МВС Росії визнають, що частина російських націоналістів долучилася до терористів в Донбасі (фото - ЕРА)
Події в Україні розкололи націоналістичний рух в Росії - частина російських націоналістів долучилася до бандитів в Донбасі. Про це повідомив на засіданні ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини заступник начальника Головного управління з протидії екстремізму МВС РФ Володимир Макаров.

"У російському націоналістичному русі намітився розкол у зв'язку з подіями в Україні", - зазначив він. Так, за словами Макарова, частина вирушила брати участь у бойових діях проти проросійських бандитів на стороні українських батальйонів, інші підтримують терористів з ДНР і ЛНР.

За словами представника МВС, вжито заходів щодо недопущення виїзду в Україну представників російських націоналістичних організацій. "Вербівка осіб для участі в збройних конфліктах за рубежем, у тому числі в Сирії та Іраку, є додатковим механізмом радикалізації молоді та інших верств населення", - зазначив він.

Нагадаємо, нерідко російські найманці повертаються з України в РФ і розповідають ЗМІ, як воювали в Донбасі на стороні терористів. Нещодавно російський бойовик Олександр Ілютенко, який прилучився до терористів в Донбасі, докладно розповів про свої злочини в Україні. При цьому в Росії Ілютенко ніхто не затримував.

Джерело: ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини