Частина "листування Суркова" збігається з вилученими матеріалами

11.11.2016, 11:36
Частина
Владислав Сурков (фото - сайт проросійських бойовиків)
У Службі безпеки України поки не говорять, чи підтверджена автентичність так званого "плану Шатун" по дестабілізації України, який був серед нібито листів помічника російського президента Владислава Суркова. У відповіді на запит Української правди  співробітники СБУ пишуть, що деякі опубліковані хакерами документи по Закарпаттю збігаються з раніше вилученими документами по сепаратистам області.

У тексті відповіді зазначається, що Служба продовжує експертні дослідження документів, "тому розголошення інформації про їх хід, а також про виконавців може зашкодити слідству".

"Попередньо можемо повідомити, що зміст окремих файлів збігається з матеріалами, які вилучалися СБУ під час обшуків, пов'язаних з розслідуванням сепаратистських рухів в Закарпатті. Оприлюднений план по забезпеченню федерального статусу Закарпаття та кілька інших документів фактично збігаються з документами, вилученими у одного з організаторів сепаратизму в Закарпатській області", - йдеться у відповіді.

СБУ обіцяє оприлюднити результати "в установленому законом порядку" після проведення всіх експертиз і перевірок.

Частина "листування Суркова" збігається з вилученими матеріалами

Читийте також: СБУ прокоментувала так званий "злом пошти Суркова"

В кінці жовтня група українських хакерів Кіберхунта заявила, що зламала переписку помічника президента РФ  Володимира Путіна Владислава Суркова. У Кремлі заявили, що Сурков взагалі не користується електронною поштою.

Хакери стверджують, що опубліковані документи - це нібито справжній план із дестабілізації України. Один з викладених документів стосується дестабілізації Закарпаття, інший містить "план" Шатун ", розрахований на період з листопада 2016 до березня 2017 року.

Читайте також: Грицак розповів, як СБУ зірвала плани Суркова на Одесу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина