RU

Частина нардепів БЮТ схильна підтримувати Януковича?

07.02.2011, 14:30
Частина нардепів БЮТ схильна підтримувати Януковича? - Фото
6c7778063f68d35af0373384aab0690a.jpg

Частина нардепів БЮТ схильна підтримувати Януковича?

У фракції Блоку Юлії Тимошенко є прихильники зближення з владою. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, екс-бютівець Руслан Богдан, який серед інших семи бютівців був виключений з фракції після голосування за зміни до Конституції, якими вибори парламенту були перенесені на 2012 рік.

"У мене ніяких проблем з керівництвом БЮТ не виникало. Тому виключення здивувало мене. Я до цього рішення ставлюсь негативно. Я не порушував дисципліни. На фракції рішення щодо зміни до Конституції не приймалося", - наголосив Р.Богдан.

Реагуючи на репліку, що перед голосуванням зміни до Конституції замглави фракції Сергій Соболєв оголосив, що всі бютівці, які підтримують зміни, будуть виключені, Р.Богдан зазначив: "Соболєв - не глава фракції. Я не думав, що він уповноважений виступати від імені фракції. Треба було сказати, що його для цього уповноважили".

До того ж екс-бютівець не зміг відповісти, чи буде він пробувати відновитися у фракції. "Не знаю. Важко зараз сказати. Чи буду підтримувати відносини із фракцією - поживемо, побачимо. Я думаю, якщо фракція прийме якесь рішення (підтримувати який-небудь законопроект чи ні), то мене повідомлять. Відповідно, прийматиму рішення, як голосувати і мені", - сказав він.

Р.Богдан додав, що у БЮТ сьогодні є різні думки щодо розвитку партії. "Є думки на радикальні кроки, а є думки, які позиціонують себе з владою", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада внесла до Конституції зміни, які продовжують термін повноважень парламенту і, відповідно, відсувають дату чергових парламентських виборів на кінець жовтня 2012 року. За законопроект N7265 проголосували 310 народних депутатів: 180 регіоналів, 7 депутатів від БЮТ, 41 від НУНС, 25 комуністів, 20 від Блоку Литвина і 37 позафракційних.

Відразу після голосування фракція БЮТ виключила зі свого складу сімох депутатів, які підтримали внесення змін до Конституції - Олега Бабаєва, Руслана Богдана, Івана Куровського, Павла Мовчана, Віктора Павленка, Анатолія Семиногу, Антона Яценка.

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини