RU

Чалий спростував інформацію про запит на закупівлю систем ППО

29.08.2018, 18:07
Чалий спростував інформацію про запит на закупівлю систем ППО - Фото
Валерий Чалый Фото: LIGA.net

Посол України в США Валерій Чалий заявив, що ЗМІ неправильно інтерпретували його слова про запит України на закупівлю військової техніки або озброєння у США. Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода.

Раніше ЗМІ з посиланням на слова Чалого, сказані в ефірі Радіо НВ, поширили інформацію про те, що Україна подала запит до Вашингтона на закупівлю систем протиповітряної оборони вартістю $750 млн за одну одиницю.

"На жаль, багато ЗМІ неправильно інтерпретували те, що я говорив, зв'язавши шматки з різних частин інтерв'ю. Дійсно, те, що ми постійно ведемо цю роботу - це правда. Але говорити, що є конкретний запит і на скільки (систем ППО, - ред.) - по-перше, це закрита інформація, але робота ведеться, і вона буде продовжуватися", - сказав Чалий.

Питання про вартість таких систем було теоретичним, пояснив посол. "Я говорив, що в магазинах такі системи не купиш, і назвав приблизні оцінки вартості", - сказав Чалий.

В ефірі НВ він у відповідь на запитання ведучого, яке озброєння могла б закупити Україна у США, Чалий, зокрема, сказав: "Я не можу говорити... Очевидно, це інформація з обмеженим доступом, що ми запитуємо зараз у американців. Я можу тільки сказати, що такий запит доведений, причому на найвищому та високому рівні... Така робота ведеться, наш запит американці знають".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини