RU

Чалий має надію на приєднання України до ПДЧ

13.06.2008, 17:10

В Секретаріаті Президента стверджують, що після Бухарестського самміту вже є реальні результати на шляху приєднання України до ПДЧ. Про це заявив заступник Голови Секретаріату Президента Олександр Чалий, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

За словами О. Чалого, під час візиту Північноатлантичної ради НАТО і Генсека НАТО до України буде подано конкретні оцінки роботи України і НАТО за останні два місяці.

О. Чалий зазначив, що у цьому напрямі вже багато чого зроблено, і робота проводилася не лише Україною, а спільно з країнами-членами НАТО. Проте якість цієї роботи оцінювати він відмовився. "Я не хочу відбирати хліб ні у Міністра закордонних справ ні в Міністра оборони", - підкреслив О. Чалий. Він додав, що детальну характеристику він зможе зробити після зустрічей з членами Північноатлантичної ради НАТО і Генсеком Альянсу.

"Але можу сказати: ми, безумовно, готові до участі Президента в цих заходах. Проводимо свій власний моніторинг і нам є що сказати про те, що ми зробили за ці 2 місяці, причому в багатьох випадках спільно з НАТО", - сказав О. Чалий.

Розповідаючи про конкретні результати, заступник глави Секретаріату, як приклад, назвав візит глави української держави до Великобританії, де було зроблено спільну заяву про участь України в так званій французько-англійській вертолітній ініціативі. Він підкреслив, що це дуже важливий проект для країн-членів НАТО.

Нагадаємо, на самміті в Бухаресті, що відбувся у квітні, керівництво НАТО заявило про те, що повернеться до розгляду питання про можливе приєднання України і Грузії до Плану дій щодо членства в Альянсі в грудні 2008 року. Таку позицію Альянсу озвучив на прес-конференції в Бухаресті Генеральний секретар НАТО Яаап де Хооп Схеффер.

Досьє на Олександра Чалого читайте тут>>>

Розгорнуті довідки про інших відомих персон читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини