RU

БЮТ за об'єднання опозиції: в округах повинен бути один кандидат

18.11.2011, 14:40
БЮТ за об'єднання опозиції: в округах повинен бути один кандидат - Фото
a9267736344143a9ee33afcf884e75cd.jpg
На виборах до Верховної Ради України опозиція повинна проявити єдність і погодити на кожен округ єдину кандидатуру. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив заступник глави фракції БЮТ у парламенті Сергій Соболєв, коментуючи вчорашнє ухвалення парламентом нового закону про вибори депутатів, який передбачає 5-відсотковий бар'єр, заборону на участь блоків, а також запровадження змішаної системи: 50% депутатів обираються за списками (пропорційна система), 50% - по округах (мажоритарна система).

"Зараз багато залежатиме від того, домовиться опозиція на мажоритарних округах, чи виставить гідних кандидатів, а не просто тих, хто буде йти під брендом тієї чи іншої політичної сили", - наголосив Соболєв, відповідаючи на питання про те, як буде виглядати наступне скликання парламенту.

За його словами, БЮТ буде вести переговори про те, щоб опозиція на кожному мажоритарному окрузі виставила єдиного кандидата. "Багато що буде залежати від цих переговорів, які будуть проходити і в рамках парламенту, і в рамках Комітету опору диктатурі", - зазначив політик.

"Я впевнений, що ми зможемо домовитися і виставити від кожного округу по одному кандидату, це буде запорука успіху", - переконаний політик.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада прийняла новий закон про вибори народних депутатів. За відповідне рішення проголосували 366 карток депутатів. У тому числі 62 голоси дав БЮТ, 36 - НУНС.

Петро ШУКЛІНОВ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини