RU

Бютівці влаштували демарш у Раді, посилаючись на резолюцію ПАРЄ

23.05.2012, 13:07
Бютівці влаштували демарш у Раді, посилаючись на резолюцію ПАРЄ - Фото
4525d6d2fe75aad18a9c8fc347dbd3bf.jpg
Бютівці знову покинули зал Верховної Ради на знак протесту проти невиконання владою резолюції ПАРЄ по Юлії Тимошенко. Про це з трибуни оголосив лідер фракції Андрій Кожем'якін.

Як повідомляє Українська правда перед цим демаршем більшість відмовилася включити до порядку денного проект про лікування Тимошенко за кордоном. "Влада блокує будь-які законодавчі ініціативи, які дозволили б виконати вимоги євроспільноти. Законопроекти, які пропонує опозиція, навіть не включаються до порядку денного", - заявив Кожем'якін.

"Таким чином, вся відповідальність за ізоляцію лягає на провладну парламентську більшість. Більше того, зараз, коли Європарламент розглядає проект найбільш радикальної резолюції проти України, більшість відмовилася дозволити легалізувати законопроекти, які вносять зміни в кримінальне законодавство", - підкреслив Кожем'якін.

Нагадаємо, захист Тимошенко неодноразово заявляв про проблеми зі здоров'ям ще під час перебування екс-прем'єра в Київському СІЗО і вимагала обстеження незалежними лікарями. 9 травня Тимошенко перевели з колонії в центральну клінічну лікарню N5. Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра визначив німецький лікар клініки "Шаріте" Лутц Хармс. Нещодавно його змінила доктор клініки "Шаріте" - Аннетт Райссхауер.

Європейські політики й інституції неодноразово закликали владу відправити Тимошенко на лікування за кордон.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини