RU

Бютівці написали заяву в Генпрокуратуру й пішли з Ради

17.05.2012, 11:38
Бютівці написали заяву в Генпрокуратуру й пішли з Ради - Фото
Андрій Кожем'якін. Фото - byut.com.ua
Фракція БЮТ відмовилася брати участь у засіданні Верховної Ради України і покинула парламент.

"Сьогодні фракція БЮТ-Батьківщина прийняла рішення не брати участь у засіданні сесії", - заявив керівник фракції Андрій Кожем'якін на ранковому засіданні сесії.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Кожем'якін підкреслив: "Сьогодні ми покидаємо цей зал. Нам є, що розповісти представникам міжнародних організацій, дипломатичного корпусу ... Ми сьогодні працювати в цьому залі не будемо".

При цьому бютівці зажадали від Генпрокуратури відреагувати на протиправні дії відносно Тимошенко. "Фракція БЮТ звертається з відкритою заявою до генерального прокурора Пшонки. Ми вимагаємо припинити відеозйомку в лікувальній палаті Юлії Тимошенко, де проводяться медичні процедури, зняти всі встановлені відеокамери і відеоспостереження, залучити посадових осіб до відповідальності", - сказав Кожем'якін.

БЮТ також вимагає, щоб охоронці-чоловіки не чергували "на території тимчасового утримання Тимошенко".

Крім того, фракція хоче, щоб Генеральна порушила кримінальну справу проти низки посадових осіб: зокрема, міністра охорони здоров'я і голови Державної пенітенціарної служби України, які "врозріз з чинним законодавством поширили конфіденційну медичну інформацію, що стосується стану здоров'я та процесу лікування Юлії Тимошенко".

Фракція наполягає на розслідуванні факту тиску на лікарів з берлінської клініки "Шаріте", які прибули до Харкова для проведення лікування екс-прем'єра.

Перший заступник голови Верховної Ради України  Адам Мартинюк повідомив, що дане звернення буде направлено в Генеральну прокуратуру.

Нагадаємо, вчора адвокат екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що захист Тимошенко буде звертатися до суду і Генеральної прокуратури через незаконне поширення конфіденційної медичної інформації. Власенко повідомив, що йдеться про позови до Державної пенітенціарної служби та Міністерства охорони здоров'я.

Досьє на Андрія Кожем'якіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини