RU

БЮТ вимагає довести, що влада не бажає смерті Тимошенко

12.01.2012, 12:53
БЮТ вимагає довести, що влада не бажає смерті Тимошенко - Фото
054da28977622a447fa3131a6ee2b142.jpg
Бютівці розповіли, при виконанні яких умов вони можуть бути впевнені в тому, що влада не вбиває Юлію Тимошенко. Відповідну заяву озвучив з парламентської трибуни народний депутат від БЮТ Андрій Шкіль.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Шкіль наголосив, що фракція вимагає створити у Верховній Раді тимчасову слідчу комісію, яка об'єктивно і всебічно розслідувала б інцидент, що стався з Тимошенко в ніч з 6 на 7 січня. "Тільки отримавши всі необхідні матеріали, в тому числі відео, поговоривши з усіма медиками, які проводили обстеження Юлії Тимошенко, ми зможемо встановити істину і припинити будь-які спекуляції з цього приводу", - сказав він.

Бютівець також наголосив, що БЮТ вимагає дати можливість медикам Канади провести незалежне обстеження здоров'я Тимошенко.

"Тільки за таких умов - створення тимчасової слідчої комісії і надання можливості канадським медикам провести всебічне обстеження Юлії Тимошенко - ми можемо бути впевнені в тому, що влада не буде фізично усувати свого головного політичного конкурента", - сказав він.

У свою чергу, спікер Верховної Ради Володимир Литвин зазначив, що проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії в парламенті вже зареєстровано, але він запропонував перереєструвати його з тим, щоб вже в назві не містилися висновки. Литвин зазначив, що, відповідно до досягнутих домовленостей, проект постанови буде перереєстровано та надано керівникам фракцій для проведення подальших консультацій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини