БЮТ у повному складі відправиться до Харкова на суд до Тимошенко

БЮТ у повному складі відправиться до Харкова на суд до Тимошенко - Фото
Источник фото: byut.com.ua
27.04.2012, 09:25

Розгляд справи відносно екс-прем'єра, яка звинувачується у фінансових махінаціях через корпорацію ЄЕСУ, розпочнеться 28 квітня

Сьогодні фракція БЮТ у повному складі відправиться до Харкова на суд над екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко. Про це написав на своїй сторінці в Facebook  бютівець Віктор Уколов.

"Сьогодні ввечері всі разом виїжджаємо до Харкова. В буквальному сенсі слова "разом"- окрім фракції БЮТ на суд прибуде кілька десятків депутатів ПР. Я так розумію або бідних, або зальотчиків", - зазначив Уколов.

Зокрема, Уколов повідомив, що минула ніч у Верховній Раді пройшла спокійно. "Чи то регіонали порозумнішали, чи всі на травневі виїхали, але ніч пройшла спокійно. Зараз в залі 80% фракції БЮТ і Руслан Князевич", - зазначив депутат.

Нагадаємо, опозиція вже четвертий день продовжує блокувати роботу Верховної Ради, вимагаючи розслідування інциденту з побиттям екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Нагадаємо також, що раніше Київський районний суд Харкова переніс розгляд справи щодо екс-прем'єра, яка звинувачується у фінансових махінаціях через корпорацію ЄЕСУ, на 28 квітня.

Досьє на Віктора Уколова