RU

БЮТ стверджує, що бунту через виборчий список не буде

31.07.2012, 11:47
БЮТ стверджує, що бунту через виборчий список не буде - Фото
ed501046fd554f9a132967d7721dd4de.jpg
Чутки про можливий бунт в рядах  ВО Батьківщина після затвердження нового виборчого списку не мають жодних реальних підстав, і більшість партійців з розумінням поставилися до того, що заради єднання політсила Юлії Тимошенко поступилася місцями в списку на користь партнерів по опозиції. Про це йдеться в заяві політради Батьківщини.

"Але не будемо приховувати, що дуже прикро бачити, як ті люди, які називали себе справжніми ідейними опозиціонерами, залишили нашу політичну силу, як тільки не побачили себе в прохідній частині списку. Побоюємося, що таким чином ці люди самі поставили на своїй політичній кар'єрі хрест", - сказано в заяві.

"З іншого боку, якщо для таких людей немає цінностей для єднання опозиції, якщо їм важливо лише потрапити в наступний парламент - можливо, і справді від таких людей треба очиститися швидше", - резюмували в Батьківщині.

Нагадаємо, два нардепа від БЮТ Сергій Міщенко і Вадим Коротюк, не знайшовши своїх прізвищ у прохідній частині оприлюдненого вчора списку опозиції, на позачерговому засіданні Ради 30 липня оголосила про вихід з фракції БЮТ. "Керівники партій, які складали цей список, порахували, що такий солдат, як Міщенко, не потрібен їм в наступному скликанні. У мене 141-й номер. Зрозуміло, що він непрохідний. Вони мені відкрито сказали: ми даємо тобі номер від 130 - го до 150-го, який не є прохідним. Якщо я так заслужив - ну, ставте так. Я не можу із цими людьми йти", - сказав Міщенко, коментуючи свій вчинок. За словами депутата, прохідна частина списку - "до 70-го номера".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини