RU

БЮТ пропонує зібрати парламент через заяву Януковича

02.11.2011, 16:15
БЮТ пропонує зібрати парламент через заяву Януковича - Фото
41c19829d8d74a1de2ac59a2d66adfcc.jpg
Подальше перебування Януковича у владі "може погано закінчиться"Парламент повинен негайно зібрати і провести позачергову сесію у зв'язку із заявою президента Україна Віктора Януковича про підготовку збройного перевороту. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, заступник голови фракції БЮТ у Верховній Раді України Сергій Соболєв, коментуючи заяву президента.

"Треба негайно збирати позачергову сесію парламенту і проводити психіатричну експертизу президента Януковича", - наголосив Соболєв, додавши, що подальше перебування Януковича у владі "може погано скінчитися".

"Критична точка невдоволення людей настає тоді, коли починають встановлювати паркани. Ви знаєте, під Верховною Радою ніколи не було такого паркану, як сьогодні. Тому це говорить про те, що провокатори, які ці паркани встановлювали, розраховували на те, що проти людей можна буде використовувати силу ", - зазначив нардеп-бютівець.

За його словами, будь-які спроби відібрати пільги у людей будуть закінчуватися акціями протесту. "Інша справа, що чиновники, той же Янукович, не йдуть ні на які реформи. У нас у Верховній Раді сидять "ліквідатори" та "афганці" з липовими посвідченнями. Потрібно починати з них, а не забирати пільги у простих людей", - наголосив Соболєв.

Петро Шуклінов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини