RU

БЮТ про рішення КСУ: Будемо боротися в нових умовах

10.04.2012, 12:09
БЮТ про рішення КСУ: Будемо боротися в нових умовах - Фото
Володимир Філенко
Опозиція продовжить боротьбу в тих умовах, які будуть прописані в законі про вибори народних депутатів. У той же час влада продемонструвала Європі, що не здатна тримати слово. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції БЮТ у Верховній Раді України Володимир Філенко, коментуючи рішення Конституційного Суду України (КСУ), яким кандидатам в депутати заборонено одночасно балотуватися і за партійним списком, і за мажоритарним округом.

"Це рішення було прогнозовано. Ми розуміли, що Партія регіонів буде вносити зміни в закон, який їм не дуже подобається. І зробили вони це руками підконтрольного їм КСУ", - зазначив нардеп.

Він переконаний, що влада намагається ускладнити умови для опозиції. "Але якщо змінюються правила, то буде змінюватися тактика і стратегія передвиборчої гонки. Будемо боротися в тих умовах, які є", - сказав він.

Політик підкреслив, що парламентська більшість, яка хотіла показати Європі єдність щодо голосування за закон про вибори депутатів, не тримає слова. "Це просто кидок, який влада продемонструвала не опозиції, а Європі", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні КСУ оприлюднив рішення від 5 квітня, згідно з яким кандидатам в депутати Верховної Ради заборонено одночасно балотуватися за партійним списком і мажоритарним округом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини