RU

БЮТ передумав: жодних компромісів з владою заради Тимошенко

06.12.2011, 15:49
БЮТ передумав: жодних компромісів з владою заради Тимошенко - Фото
На фото: Іван Кириленко
БЮТ вже не готовий до компромісів з регіоналами і виходить з переговорного процесу. Про це заявив журналістам на брифінгу лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кириленко зазначив, що позиція регіоналів стала ясна після брифінгу лідера фракції Олександра Єфремова, який назвав пропозицію БЮТ щодо пакетного голосування ультиматумом.

"Ми зібралися фракцією, фракція уважно відстежила, що говорилося, і рішення прийнято таке: "Те, що ви оголосили тут, Іване Григоровичу, - це ваша особиста думка, ми не довіряємо нашим колегам по парламенту і ми ні на які компроміси, пропозиції щодо спільної відповідальності на шкоду народу не підемо", - сказав він.

Кириленко зазначив, що фракція прийняла рішення вийти з переговорного процесу. "Фракція не вестиме переговорів з нашими колегами з більшості щодо тих чи інших питань... Немає розуміння, немає ніякого усвідомлення того, що люди вмирають у в'язниці", - сказав він.

Лідер фракції просить вважати свою попередню заяву про готовність до пакетного голосування його особистою думкою.

Нагадаємо, раніше сьогодні Кириленко повідомив, що БЮТ готовий проголосувати за непопулярні законопроекти влади в пакеті із законопроектами, які дозволять звільнити лідерів опозиції. Йшлося про бюджет на 2012 рік і проект закону "Про ринок землі".

Регіонали у відповідь заявили, що не сприймають мову ультиматумів. "Питання стоїть не в плані домовленостей, а в плані ультиматуму: або ви робите так, що приймаєте рішення по звільненню Тимошенко, або ніяких інших питань з нашого боку розглядатися не буде", - сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини