RU

БЮТ передав "гроші Рибакова" в ОХМАТДИТ

17.02.2012, 14:54
БЮТ передав
Депутати принесли гроші в картонних коробках (фото - Ірина Шевченко, ЛІГАБізнесІнформ)
Бютівці передали 3,6 млн.грн. Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку Національної дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, кошти підуть на препарати для онкохворих дітей. Це передбачено актом прийому-передачі коштів опікунській раді онкогематології та трансплантації кісткового мозку в клініці ОХМАДИТ.

Депутати від фракції БЮТ принесли в приміщення онкоцентру декілька картонних ящиків з грошима, в основному купюрами по 100 і 200 грн. Вони передали представникам опікунської ради 3,6 млн.грн. готівкою, які перед камерами були перераховані, після чого був підписаний акт прийому-передачі.

"Народні депутати України від фракції БЮТ-Батьківщина у Верховній Раді передали, а члени опікунської ради прийняли грошові кошти в розмірі 3,6 млн.грн. Зазначені кошти передані для виконання доручення народних депутатів України щодо закупівлі медичних препаратів, необхідних дітям, які проходять лікування в центрі. Закупівля препаратів, необхідних для лікування дітей, що проходять лікування в центрі, буде проводитися опікунською радою прозоро і відповідально", - сказано в договорі.

Як заявив лідер фракції БЮТ Андрій Кожем'якін, це саме ті кошти, які були отримані БЮТ в результаті проведеної акції з виявлення корупційних схем у Верховній Раді.

Кожем'якін зазначив, що на сьогоднішні є проблема із забезпеченням препаратами онкохворих дітей. "Влада купує собі золоті унітази, влада купує собі маєтки, літаки, замість того, щоб допомагати хворим дітям. Тому наша фракція вирішила одноголосно з самого початку, як тільки планувалася ця спеціальна акція, що всі кошти будуть використані не на що інше, як на допомогу хворим дітям. Тому ми за рішенням фракції сьогодні передаємо результати цієї акції, а це 3,6 млн.грн., що еквівалентно $450 тис. " - сказав він.

Член опікунської ради Олена Мацібох повідомила, що тендер на закупівлю ліків вже оголошено, і вона сподівається, що вони будуть закуплені вже протягом тижня. Члени опікунської ради пообіцяли надати звіт про використання 3,6 млн.грн. не тільки бютівцям, а й громадськості.

Нагадаємо, сьогодні генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що прокуратура не буде займатися розслідуванням корупційного скандалу в парламенті. Голова ГПУ порадив депутатам вирішувати свої конфлікти в суді.

Литвин вважає, що Генеральна прокуратура повинна внести подання про позбавлення депутатських повноважень Романа Забзалюка (фракція БЮТ) та Ігоря Рибакова (група Реформи заради майбутнього), якщо доведе їх винність у справі про підкуп. "Я звернувся до генерального прокурора України з пропозицією провести розслідування, а це компетенція Генпрокуратури, і в разі підтвердження того, про що публічно заявляється, внести відповідні подання і на одного, і на іншого. Тому що, якщо це підтвердиться (підкуп Забзалюка, - ред.), склад злочину буде в діях одного та іншого", - зазначив він.

8 лютого Забзалюк повідомив, що за перехід з фракції БЮТ в групу Реформи заради майбутнього він отримав $450 тис. У відповідь лідер групи Реформи заради майбутнього Рибаков заявив, що гроші були зібрані Забзалюку на лікування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини