RU

БЮТ і Партія регіонів не можуть поділити комітет в Раді

09.02.2012, 16:35
БЮТ і Партія регіонів не можуть поділити комітет в Раді - Фото
16f365941c33248777969ed4bd948983.jpg
У Верховній Раді Україні - знову конфлікт. На цей раз між регіоналами і бютівцями, з приводу керівництва комітетом з питань свободи слова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, проект постанови про призначення нового голови комітету депутати розглянуть сьогодні.

На вечірньому пленарному засіданні народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландик зазначив, що постановою про забезпечення безперешкодної діяльності ЗМІ у передвиборний період 2012 року буде представляти член комітету Андрій Шевченко, хоча спочатку планувалося, що постанову представить Ландик.

"У комітеті весь час йдуть звинувачення, що влада захопила комітет, не віддає, і я знаю, що є проект постанови, де вони пропонують Шевченку знову поставити головою комітету. Я прошу поставити це питання на голосування, включити до порядку денного, відновити, так би мовити, справедливість в нашому комітеті, і не наговорювати на владу, що ми тримаємося за це крісло ... Проголосуємо, нехай керують цим комітетом, щоб не було таких конфліктних ситуацій, як сьогодні ", - сказав він.

Спікер Володимир Литвин зазначив, що дане кадрове питання депутати зможуть розглянути, коли завершать роботу над законопроектами у другому читанні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини