RU

БЮТ паралізував роботу Верховної Ради до кінця тижня

08.12.2011, 12:44
БЮТ паралізував роботу Верховної Ради до кінця тижня - Фото
На фото: Андрій Кожем'якін
Бютівці не розблокують парламентську трибуну ні сьогодні, ні завтра. Про це сьогодні на брифінгу заявив лідер фракції Андрій Кожем'якін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кожем'якін наголосив: "Якщо у когось чешуться кулаки, і він хоче розблокувати, я бажаю успіхів, але ми не будемо розблокувати парламентську трибуну ні сьогодні, ні завтра, поки наші вимоги не будуть прийняті".

Кожем'якін зазначив, що бютівці вимагають припинити знущання над Юлією Тимошенко в камері, негайно звільнити її для того, щоб вона могла отримати належну медичну допомогу, і включити до порядку денного і прийняти в цілому законопроект Віктора Швеця, яким пропонується привести ст. 365 Кримінального кодексу у відповідність з європейськими та міжнародними нормами.

За словами Кожем'якіна, сьогодні на засіданні погоджувальної ради після того, як він розповів про те, що відбувалося в Лук'янівському СІЗО (сьогодні в медчастині СІЗО суд визначає Тимошенко запобіжний захід, - ред.), деякі керівники парламентських фракцій були "здивовані не на жарт" .

"Але, на жаль, на наші вимоги сьогодні більшість не погоджується. Володимир Михайлович Литвин, спікер парламенту, запропонував розблокувати, поговорити, інформувати, а потім спробувати включити цей законопроект до порядку денного. Але ми це вже чули, ми знаємо, як це відбувається: поговорили, скинули, для того, щоб ми розблокували трибуну, а вони спокійно, відволікаючи людей ось цими діями з Тимошенко, проголосують закон про продаж землі і вкрадуть землю, а також закон про ГТС, і вкрадуть ГТС в України. Ці законопроекти стоять в порядку денному, ось для чого їм потрібно розблокувати трибуну", - пояснив лідер БЮТ.

Нагадаємо, сьогодні в камері Лук'янівського СІЗО медчастини, де утримується Юлія Тимошенко, проходить виїзне судове засідання Шевченківського районного суду, за рішенням якого її можуть повторно взяти під варту - в рамках кримінальної справи про діяльність корпорації Єдині енергетичні системи України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини