RU

БЮТ оголосив про початок підготовки до виборів

07.12.2011, 13:50
БЮТ оголосив про початок підготовки до виборів - Фото
На фото: Микола Томенко
Опозиції не дають працювати в парламенті, тому вона починає готуватися до парламентських виборів. Про це сьогодні на брифінгу журналістам повідомив віце-спікер Микола Томенко, обраний за списком БЮТ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Томенко наголосив: "Оскільки, на жаль, значення парламенту в цілому і характер прийняття рішень зокрема не дає можливості опозиції активно діяти, ми як партія починаємо підготовку до парламентської виборчої кампанії, починаємо активну підготовку до роботи в регіонах, і ми проводимо відповідну реорганізацію".

Томенко зазначив, що Іван Кириленко як досвідчений організатор буде одним з керівників центрального виборчого штабу і сконцентрується на підготовці до виборів, у той час як новий лідер фракції Андрій Кожем'якін зосередиться на організації парламентської роботи опозиції.

Нагадаємо, фракції БЮТ і НУНС покинули зал засідань парламенту на знак протесту проти політики більшості. "Сьогодні в парламенті - день опозиції. Більшість погодилася з тим, що в цей день повинні розглядатися законопроекти опозиційних фракцій, які, перш за все, спрямовані на врегулювання ситуації в нашій державі, захист її громадян. Однак більшість позбавляє опозицію можливості працювати в парламенті", - заявив з трибуни Кожем'якін, додавши, що опозиція "не братиме участі в цьому фарсі".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини