RU

БЮТ не ігнорував заклик Тимошенко: єдиний список обговорюється

22.12.2011, 15:01
БЮТ не ігнорував заклик Тимошенко: єдиний список обговорюється - Фото
6fcebe205b60595b872c3a610b4a11b7.jpg
Лідер опозиційного уряду, заступник голови фракції БЮТ у парламенті Сергій Соболєв заявляє, що Батьківщина продовжує обговорення єдиного опозиційного списку, який був запропонований Юлією Тимошенко. Про це він заявив ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи повідомлення в ЗМІ про те, що Батьківщина піде на вибори окремо.

"Я не сказав, що партія Батьківщина піде на вибори самостійно. Я сказав, що в рамках Батьківщини партія Реформи і порядок та інші союзники ведуть переговори про єдиний список. Точно так само, як в рамках Фронту змін відбулося об'єднання з партією За Украину!" , - наголосив Соболєв.

"Такі ж процеси проходять в Батьківщині", - зазначив бютівець, додавши, що його слова про те, що Батьківщина піде на вибори самостійно, "вирвані з контексту".

За його словами, питання по єдиному опозиційному списку було поставлено на Комітеті опору диктатурі і зараз обговорюється.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що Батьківщина буде в ході виборчої кампанії 2012 року йти власним окремим списком, а потім у майбутньому парламенті створить більшість з партією Арсенія Яценюка.

У вівторок захисник екс-прем'єра Тимошенко Сергій Власенко оприлюднив відкритий лист лідера Батьківщини, в якому вона звернулася до всіх опозиційних сил із закликом об'єднатися в рамках "нейтральної партії" і створити єдиний опозиційний список депутатів - і в округах, і за пропорційною системою.

Петро ШУКЛІНОВ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини