RU

БЮТ на Хрещатику відкриває курси з проведення акцій протестів

02.11.2011, 13:13
БЮТ на Хрещатику відкриває курси з проведення акцій протестів - Фото
ae2667faab92fe9af4a6836fcf6aec31.jpg
У наметовому містечку під Печерським судом на Хрещатику будуть вчити, як правильно брати участь в акціях протесту і чинити кваліфікований опір незаконним діям правоохоронних органів. Про це повідомив народний депутат від БЮТ Костянтин Бондарєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Бондарєв зазначив, що з цього тижня в наметовому містечку буде організовано навчальний майданчик. "Ми підготували лекторів і певну методику, і будемо розповідати тут, як захищати свої права", - наголосив він.

За його словами, на першому етапі тут навчатиметься партійний актив Батьківщини. "Сюди приїжджають керівники наших осередків на місцях, і тут ми будемо вчити їх, як правильно проводити мітинги", - сказав бютівець.

Він вважає, що люди на мітингах повинні не тільки діяти в рамках законодавства, а й знати свої права. "Коли проти них будуть діяти так, як діяли тут під судом влітку, люди повинні вміти чинити кваліфікований опір. Ми будемо вчити їх не тільки агітувати, а й захищати свої права. Мі будуємо тут центр опору влади, центр агітації та пропаганди", - сказав Бондарєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини