RU

БЮТ чекає Кличка, але готовий висунути свого кандидата в Києві

17.04.2012, 17:25
БЮТ чекає Кличка, але готовий висунути свого кандидата в Києві - Фото
ad916efeaec66b0a9f8636579b1b0cd3.jpg
Якщо Віталій Кличко відмовиться узгоджувати кандидатів від опозиції на виборах, Комітет опору диктатурі буде змушений виставити свою кандидатуру на виборах мера Києва. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції БЮТ у Верховній Раді Україні Сергій Пашинський, коментуючи ситуацію з домовленостями між Комітетом опору диктатурі і партією УДАР.

"Наша позиція не змінювалася ні з приводу єдиних списків до парламенту, ні з приводу мажоритарників, ні з приводу мера Києва. Ми давно й послідовно виступаємо за те, щоб опозиція була єдиною. Проблема в самому пану Кличку, який чотири місяці не може зробити чіткий вибір", - підкреслив Пашинський.

Бютівець розповів, що переговори, які ведуться з УДАРом, не дають ніякого результату. "Вчора чи сьогодні була інформація про те, що 70 кандидатів від УДАРу будуть балотуватися по мажоритарці. Якщо це дійсно так, то я, на жаль, змушений констатувати, що це просто робота на Януковича, тому що ці кандидати з кодом не узгоджені", - зазначив політик.

"Я особисто проводив переговори з уповноваженими представниками партії УДАР, де ми відзначили, що готові йти на будь-які поступки. Ви знаєте, що ми вже пішли на поступки з Фронтом змін. Але на переговорах від УДАРу не звучить ніяких аргументів, чому є це зволікання з домовленостями ", - додав Пашинський.

Бютівець зазначив, що якщо Кличко відмовиться від співпраці з опозицією, то КОД висуне свого кандидата на виборах мера Києва. "Зрозумійте, ми готові до співпраці. Ми робимо все, що в наших силах. Але коли я простягаю руку, а мені в неї плюють, то це шлях в нікуди", - сказав він.

"Сьогодні м'яч на полі Кличка. Все, що ми могли зробити - зроблено. Кличко, звичайно, не дуже досвідчений політик. Але я сподіваюся, що здоровий глузд і відповідальність перед власним народом переборе будь-які амбіції", - підсумував Пашинський.

Нагадаємо, сьогодні лідер партії УДАР Віталій Кличко заявив, що його політсила висуне по мажоритарці 70 своїх представників, а сам Кличко піде на чолі партійного списку. При цьому Кличко заявив, що готовий узгодити кандидатів з Комітетом опору диктатурі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини