RU

БЮТ звинувачують у фальсифікації голосування за Держбюджет

29.12.2008, 17:42

Народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об'єднання у Верховній Раді "Контрабанді - стоп" Ігор Рибаков стверджує, що не голосував за прийняття Державного бюджету на 2009 рік, і загалом голосування за основний фінансовий документ країни було сфальсифіковане фракцією БЮТ. Про це сьогодні під час прес-конференції, що проходила у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23), повідомила прес-секретар народного депутата Світлана Русин.

"У практиці Верховної Ради, на жаль, не було такого випадку, коли голосують дублікатом картки народного депутата, ще й сфальсифікованим", - заявила С. Русин.

"Ми вимушені констатувати, що скоро у Верховній Раді України буде створено і організовано слідчу комісію, котра розслідуватиме обставини підробки картки Рибакова. І всі відповідальні за цю підробку будуть обов'язково відповідати перед судом", - запевнила вона.

При цьому сам І. Рибаков вимагає негайно "зупинити злочин" і скасувати результати голосування за Державний бюджет України на 2009 рік. "Заявляю, що голосування, яке відбулося о 17 годині 23 хвилини 26 грудня цього року у Верховній Раді України за Закон "Про Державний бюджет України на 2009 рік", було сфальсифіковане фракцією БЮТ. Особисто я не голосував за цей документ, хоч моє прізвище значиться у списку серед тих 226 народних депутатів, які підтримали цей Закон", - озвучила С. Русин слова І. Рибакова.

Нагадаємо, раніше сьогодні заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак заявив, що зі спірними голосами за Закон про Держбюджет на 2009 рік має розбиратися Голова Верховної Ради Володимир Литвин. "Голова ВР направив нам Закон про бюджет, підписаний. Нехай спікер розбирається у своєму відомстві - де картки, хто видавав дублікат картки Рибакова, як це виглядало. Сьогодні, погодьтеся, було б безрозсудно не підписувати Держбюджет через суперечності, що виникли у парламенті. Це справа самого парламенту".

Нагадаємо також, що раніше представники Партії регіонів заявили про те, що з чотирьох депутатів- "регіоналів", голоси яких було зараховано на підтримку Держбюджету, двоє насправді не голосували і вже написали відповідну заяву на ім'я Голови ВР В. Литвина.

Сьогодні, 29 грудня, Президент України підписав прийнятий парламентом Закон України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

Держбюджет-2009: добірка новин>>>Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини