RU

БЮТ збирається працювати на повну

13.07.2009, 12:39

У БЮТ заявляють, що на канікули йти не мають наміру, і в будь-який момент можуть ініціювати позачергову сесію Верховної Ради. Про це заявив журналістам на брифінгу заступник Голови Верховної Ради, народний депутат від БЮТ Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, парламентар, зокрема, відзначив: "Наша фракція ухвалила рішення, що ми влітку працюємо. Це означає, що ми працюємо у комітетах, фракціях, округах. І як тільки ми зрозуміємо, що для української держави необхідна робота парламенту, ми будемо ініціювати проведення такого засідання. Коли такі засідання будуть проходити - зараз складно сказати. Завтрашній день буде вирішальним. Чи ми раз на місяць будемо просити депутатів повернутися, щоб допомогти українському народу, чи рідше", - сказав він.

Нагадаємо, згідно із календарним планом, п'ятниця, 10 липня, була останнім пленарним днем роботи четвертої сесії Верховної Ради VI скликання. Однак "регіонали" вже зібрали 150 підписів за проведення позачергової сесії парламенту.

Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини