RU

БЮТ збирається формувати коаліцію навколо своїх антикризових ініціатив

03.12.2008, 14:19

У БЮТ обіцяють не скромничати в питаннях формування коаліції і збираються, якщо домовленості до завтра не будуть досягнуті, змусити партнерів до об'єднання навколо антикризового пакету законопроектів. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов в інтерв'ю журналістам.

"Якщо у нас скромні політичні сили, значить, БЮТ буде свої програмні позиції, які ми відпрацювали в Кабінеті Міністрів, нав'язувати іншим політичним силам. Ми не можемо чекати, поки хтось дозріє, ми будемо прискорювати це дозрівання доступними нам заходами", - сказав О.Турчинов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він уточнив, що це стосується політичних сил, здатних діяти в антикризових умовах. Відповідаючи на питання, які це можуть бути заходи, О.Турчинов звернув увагу на пакет змін до податкового законодавства, підготовлений у Кабінеті Міністрів. Також, за його словами, підготовлені законопроекти, що забезпечують захист національного виробника, з урахуванням вимог СОТ, законопроекти, які забезпечують функціонування АПК, хімії і металургії. Паралельно відпрацьовані постанови і програми Кабінету Міністрів.

"Як тільки Нацбанк визначиться з курсовою політикою, можна буде почати розгляд проекту бюджету на наступний рік. Ось пакет, і з цим пакетом ми готові ще раз звертатися, вже не з гаслами і публічними вимогами, а ось, конкретний пакет, ми готові за нього голосувати, ми готові його реалізовувати, будь ласка", - сказав він.

Усе про Коаліціаду-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини