RU

БЮТ запросив всіх на суд за скаргою Тимошенко

16.05.2011, 14:00

Фракція БЮТ запрошує усіх на 14:15 на суд за скаргою Юлії Тимошенко. Про це заявив лідер фракції Іван Кириленко на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Кириленко звернув увагу на те, що "судова реформа знищила правосуддя в Україні". За його словами, слідство не надало жодного аргументу на підтвердження зради національних інтересів з боку Прем'єр-міністра Тимошенко, зловживання службовим становищем, завдання збитків державі внаслідок підписання газових угод.

"Навпаки, суду представлені чіткі, однозначні та офіційні документи, де офіційно двома прем'єр-міністрами того дня було підписано документ, де виключно для України підписана надзвичайно пільгова ціна на перехідний період у три роки, враховуючи і нинішній рік… Тому ми сьогодні запрошуємо всіх на 14:15, щоб ви побачили, які рішення ми приймаємо далі і як вони потім позначаться на людях", - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні лідер партії "Батьківщина" Ю.Тимошенко попросила Печерський районний суд Києва прийняти окреме рішення про порушення кримінальної справи щодо слідчого Генеральної прокуратури, який, за її словами, "почав кримінальне переслідування" на підставі "сфальсифікованих фактів". Суддя Печерського районного суду Києва Галина Супрун, головуюча на судовому засіданні, після дебатів сторін оголосила перерву до 14:00 для прийняття рішення за результатами розгляду скарги Ю.Тимошенко.

Третю кримінальну справу проти Ю.Тимошенко порушили за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових угод із Росією у 2009 році. Колишній Прем'єр оскаржила постанову про порушення справи у Печерському суді Києва.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини