RU

БЮТ закликав об'єднуватися: У демсил підтримка вища, ніж у регіоналів

24.01.2011, 12:15
БЮТ закликав об'єднуватися: У демсил підтримка вища, ніж у регіоналів - Фото
e432a53ba0615d1db01f75b08efe1d5c.jpg

БЮТ закликав об'єднуватися: У демсил підтримка вища, ніж у регіоналів
Демократичні сили мають більшу підтримку, ніж Партія регіонів. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції БЮТ Володимир Бондаренко, відповідаючи на питання, чому сили демократичного табору протестували на різних площах у Києві 22 січня.

"На Софійській площі прийшли дуже багато опозиціонерів. Була Тимошенко, були Гриценко, Кириленко та багато інших. Чому не прийшли інші - зрозуміло. Яценюк, Матвієнко і Костенко, наприклад, люди специфічні. Яценюк владу любить, зустрічається з нею і консультується. Тому його представника дуже "тепло" зустріли на Софії. Матвієнко і Костенко при цій владі живуть не гірше, ніж при попередній. Він конформіст і намагається жити весело при будь-якій владі. Так і Костенко за риторикою боротьби за все українське не йде ні на які об'єднання", - наголосив В.Бондаренко.

"Але я думаю, що через деякий час наш власний досвід об'єднання покаже, що ми можемо обрати єдиного лідера під конкретні речі. Зараз "програма максимум" опозиції - прийти до спільної думки з парламентських виборів, щоб ми один одному глотки не перегризли. Мова не про об'єднання, а про координацію дій", - наголосив В.Бондаренко.

За словами бютявця, "навіть якщо математично порахувати симпатію до демократичних сил, то вона явно перевищує симпатію до партії влади". "Але з боку Яценюка з питання координації особливої щирості немає", - зазначив В.Бондаренко.

Володимир Бондаренко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини