RU

БЮТ закликає обережно ставитися до "провокацій" Хорошковського

28.02.2011, 16:40

БЮТ закликає обережно ставитися до "провокацій" Хорошковського

Керівництво Служби безпеки України вже рік як стало джерелом системних і регулярних провокацій проти опозиції, незалежних громадських організацій і журналістів. Про це сказано у заяві прес-служби БЮТ, яка є у ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас, згідно з позицією БЮТ, за рік СБУ "не визнало жодного факту тиску на медіа, репортерів, політиків, громадських діячів". "Коли ж "ті, кого переслідують" заявляли про такі факти, то СБУ завжди кваліфікувало їх як провокацію, вигадку, нісенітницю тощо. Як у російській приказці "я не я, і кінь не мій", - зазначили у прес-службі БЮТ у відповідь на заяву прес-служби СБ.

Отже, зазначають у БЮТ, цілком "стандартною є і ситуація, що склалася навколо спроби працівників СБУ потрапити у територію партійного офісу "Батьківщини" і вилучити партійний сервер". "Недивно, що СБУ як завжди знову від всього відхрестилося, а також звинувачує БЮТ-Батьківщину в провокаціях", - додали у БЮТ.

"Сподіваємося, що працівники ЗМІ з обережністю будуть ставитися до будь-яких заяв цієї Служби безпеки України і будуть враховувати, що нинішнє керівництво СБУ не має стосунку ні до служби України, ні до її безпеки, ні взагалі до самої України", - резюмували у БЮТ.

Нагадаємо, сьогодні прес-служба СБУ поширила повідомлення, в якому попросила ЗМІ з "обережністю поставитися до будь-яких заяв" БЮТ. Про це у СБУ заявили за результатами перевірки заяв, поширених 18 лютого представниками БЮТ про ніби незаконні дії співробітників СБУ біля офісу партії. "Незважаючи на те, що СБУ неодноразово зверталася до керівництва БЮТ дати свідчення очевидців "подій" і запису відеоспостереження охорони партійного офісу, ми так і не отримали ніяких матеріалів на підтвердження їхніх заяв", - зазначили у СБУ.

БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини