RU

БЮТ заблокував трибуну Ради

02.04.2010, 10:20

Парламентську трибуну і ложу президії Верховної Ради заблокували представники БЮТ. Заступник лідера фракції Андрій Кожем’якін повідомив журналістам, що БЮТ запропонує Володимиру Литвину створити робочу групу з перерозподілу посад у комітетах Верховної Ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Кожем’якін наголосив: "Ми запропонуємо зараз Литвину створити відповідну робочу групу з перерозподілу (посад у комітетах, - ред.) і підготовки постанови за квотами, як того вимагає регламент".

Біля парламентської трибуни перебуває близько 20 бютівців, входи у президію ВР заблоковані стільцями, декілька бютівців перебувають у ложі уряду. Опозиція претендує на регламентний комітет, бюджетний, з питань правосуддя, боротьби з організованою злочинністю і корупцією і свободи слова.

Нагадаємо, опозиція заблокувала парламентську трибуну вчора, щоб не допустити перерозподілу керівних посад у парламентських комітетах без урахування вимог опозиції Проект постанови N6246 про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України (щодо чисельності і персонального складу комітетів Верховної Ради України шостого скликання), який зареєстрував лідер фракції Партії регіонів Олександром Єфремовим, стоїть першим на порядку денному на п'ятницю, 2 квітня.

Андрій Кожем’якін: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини