RU

БЮТ вважає, що доля коаліції повинна вирішитися на цьому тижні

22.09.2008, 13:18

Якщо на цьому тижні політики не досягнуть принципових домовленостей про створення нової коаліції, то дуже малоймовірно, що вони будуть досягнуті на наступному тижні. Таку думку на брифінгу висловив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

"Якщо на цьому тижні не буде принципових домовленостей, не будуть оприлюднені базові принципи, які дозволяють об'єднатися декільком силам, то велика імовірність, що на наступному тижні це взагалі не станеться", - зазначив І. Кириленко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. За словами народного депутата, в цьому випадку набувають чинності інші конституційні можливості.

І. Кириленко вважає, що поточний пленарний тиждень є визначальним, оскільки "в останню ніч і в останній день не вирішуються такі питання". Вже через 4–5 днів все стане ясно, - упевнений лідер фракції БЮТ у парламенті.

Нагадаємо, сьогодні фракція НУНС передала програмні принципи зі створення коаліції фракціям БЮТ і Блок Литвина. Звертаючись до колег із Партії регіонів і КПУ, В’ячеслав Кириленко наголосив: "На жаль, прошу вибачення у колег із Партії регіонів і КПУ. Ми з ними консультації про створення нової коаліції вести не можемо в зв'язку з глибокими світоглядними розбіжностями".

Усе про ситуації в парламенті>>>

Досьє на Івана Кириленка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини