Бютівця Яворівського "викинули з ефіру"

06.07.2010, 13:50

Народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський пов'язує закриття авторської програми "20 хвилин із Володимиром Яворівським", яка виходила на Національному ра

Народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський пов'язує закриття авторської програми "20 хвилин із Володимиром Яворівським", яка виходила на Національному радіо, з політичними мотивами. Про це він заявив сьогодні на брифінгу у Верховній Раді.

"Я хочу пояснити людям, що я вийшов з ефіру не просто так - мене просто викинули з ефіру, нічого не пояснивши", - заявив народний депутат, якого цитує прес-служба БЮТ.

В.Яворівський переконаний, що його програму закрили через те, що він є представником опозиційної сили. "По-друге, програма мала гостро-патріотичний характер. Це викликало реакцію", - додав він.

"По-третє, це програма депутата, який не дозволяв, щоб його правили, смикали, і все це стало поперек горла чиновникам в Адміністрації Президента", - впевнений бютівець.

За словами В.Яворівського, ця подія є безпрецедентною за всі вісім років існування програми. "Навіть у 2004 році, в період правління Кучми, мене не закрили, а керівництво попросило: давайте почекаємо, поки все устаканиться, і вже з початку 2005 року програма знову була в ефірі", - зазначив він.

Володимир Яворівський: біографія та добірка новин >>>


Популярне