RU

Бютівця Яворівського "викинули з ефіру"

06.07.2010, 13:50

Народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський пов'язує закриття авторської програми "20 хвилин із Володимиром Яворівським", яка виходила на Національному радіо, з політичними мотивами. Про це він заявив сьогодні на брифінгу у Верховній Раді.

"Я хочу пояснити людям, що я вийшов з ефіру не просто так - мене просто викинули з ефіру, нічого не пояснивши", - заявив народний депутат, якого цитує прес-служба БЮТ.

В.Яворівський переконаний, що його програму закрили через те, що він є представником опозиційної сили. "По-друге, програма мала гостро-патріотичний характер. Це викликало реакцію", - додав він.

"По-третє, це програма депутата, який не дозволяв, щоб його правили, смикали, і все це стало поперек горла чиновникам в Адміністрації Президента", - впевнений бютівець.

За словами В.Яворівського, ця подія є безпрецедентною за всі вісім років існування програми. "Навіть у 2004 році, в період правління Кучми, мене не закрили, а керівництво попросило: давайте почекаємо, поки все устаканиться, і вже з початку 2005 року програма знову була в ефірі", - зазначив він.

Володимир Яворівський: біографія та добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини