RU

Бютівця Власенка допустили до справи Тимошенко

10.05.2011, 12:45
Бютівця Власенка допустили до справи Тимошенко - Фото
45c183d730ecb9271f05a8b993ade1ea.jpg

Бютівця Власенка допустили до справи Тимошенко
Генеральна прокуратура України допустила до кримінальної справи проти колишнього Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко народного депутата Верховної Ради з фракції БЮТ Сергія Власенка (на фото) як захисника її інтересів. Про це сама Ю.Тимошенко повідомила журналістам, вийшовши із Генпрокуратури.

"Сьогодні Сергій Власенко був офіційно допущений як мій захисник з кримінальної справи", - наголосила Ю.Тимошенко, слова якої цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На думку екс-прем'єра, це підтверджує її позицію про те, що вимога залучити С.Власенка до справи як захисника була законною.

Нагадаємо, раніше лідер БЮТ заявила, що Конституція України і українське законодавство дають змогу народному депутату бути не адвокатом, а захисником якщо він є фахівцем в юридичній сфері і не отримує зарплати за свою діяльність. "Сергій Власенко буде не адвокатом, а захисником. Це не вступає у конфлікт з його роботою народного депутата і він працюватиме на безоплатній основі за дорученням партії "Батьківщина", яка офіційно оформила таке доручення для нього як для народного депутата - захищати лідера партії", - пояснила вона.

Сергій Власенко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини