RU

Бютівці вимагають висловити недовіру суддям КСУ

05.10.2010, 12:50

Народні депутати від БЮТ Сергій Міщенко і Віктор Швець вимагають висловити недовіру суддям Конституційного Суду України за рішенням з політреформи. Відповідний проект постанови N7204 зареєстровано у Верховній Раді України.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту, Конституційний Суд, приймаючи рішення про повернення до Конституції у редакції 1996 року, вийшов за межі своїх повноважень, передбачених статтею 150 Конституції України.

У зв'язку з цим бютівці пропонують Верховній Раді висловити недовіру суддям Конституційного Суду України "у зв'язку з неналежним виконанням ними обов'язків, передбачених Конституцією і законами України". Президент України, Верховна Рада і З'їзд суддів України, на їхню думку, повинні внести пропозиції щодо нових кандидатур на посаді суддів КСУ.

Нагадаємо, 30 вересня Конституційний Суд повернув редакцію Конституції 1996 року. КСУ визнав не відповідним Конституції Закон "Про внесення змін до Конституції України" N2222-IV від 8 грудня 2004 року в зв'язку з порушенням конституційної процедури його розгляду і прийняття. Цей закон N2222-IV втрачає силу з дня прийняття Конституційним Судом такого рішення, тобто з 30 вересня.


БЮТ: довідка та добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>
Конституційний Суд України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини