RU

Бютівці викликають у парламент Азарова і Тігіпка

18.10.2010, 12:30

БЮТ просить Голову Верховної Ради Володимира Литвина на п'ятницю запросити у парламент Прем'єр-міністра України Миколу Азарова і Віце-прем'єра Сергія Тігіпка, щоб вони відповіли на питання депутатів про економічну ситуацію у країні. Про це заявив перший заступник лідера фракції БЮТ у Верховній Раді Андрій Кожем’якін сьогодні на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, А.Кожем’якін наголосив: "Згідно зі статтею 229 Регламенту Верховної Ради, ми попросили на п'ятницю запросити Віце-прем'єр-міністра з питань економіки Тігіпка для того, щоб інформувати парламент про соціально-економічну ситуацію у країні і бюджетному процесі. Ми хотіли б попросити керівництво парламенту також на п'ятницю запросити і Прем'єр-міністра Миколу Яновича Азарова, тому що безпосередньо Микола Янович як Прем'єр-міністр несе відповідальність за ту економічну ситуацію, яка склалася сьогодні у країні".

Нагадаємо, фракція Блоку Юлії Тимошенко сьогодні почала збір 150 підписів народних депутатів за відставку уряду. На думку парламентської опозиції, дії Кабміну призвели до зростання напруження у суспільстві через складну економічну ситуацію.

Андрій Кожем’якін: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини