RU

Бютівці скаржаться на Кабмін - міністри не відповідають на запити

20.09.2010, 13:45

Фракція БЮТ-Батьківщина пропонує парламенту обговорити питання невиконання представниками влади закону про статус народного депутата. Про це заявив перший заступник лідера фракції Андрій Кожем’якін на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Кожем’якін наголосив, що високі посадові особи не відповідають на запити народних депутатів. "По дві-три місяці немає відповіді від Міністра палива і енергетики, від Міністра юстиції. Це також порушення закону про статус народного депутата. Більше того, народні депутати не могли потрапити на прийом до Міністра юстиції, хоч їх було небагато, нічого було боятися... Це також норма закону, і вона не виконується", - сказав він.

Крім того, БЮТ-Батьківщина внесе на розгляд парламенту проект постанови про засудження дій влади, - зокрема, СБУ і податкової міліції. А.Кожем’якін нагадав, що місяць тому співробітники СБУ "вторглися у приймальну" депутата від БЮТ Костянтина Бондарева, а співробітники податкової і СБУ заблокували офіси депутатів фракції в Криму - Андрія Сенченка і Сергія Веліжанського.

"Верховна Рада має відреагувати на ці події, тому що сьогодні це відбувається з депутатами від опозиції, завтра це може статися і з депутатами, які входять у коаліцію", - вважає він.

Андрій Кожем’якін: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини