RU

Бютівці проти червоних прапорів на День Перемоги

19.04.2011, 13:45

Фракція БЮТ-Батьківщина не підтримає проект закону щодо використання червоних прапорів під час святкування 9 Травня – всі свята в Україні повинні пройти під національними прапорами. Про це заявив сьогодні на брифінгу народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв.

"Ми не хотіли б, щоб питання перемоги народів, зокрема тих, які належали до складу Радянського Союзу, порушувалося питання перемоги Комуністичної партії або пана Сталіна. Це була перемога мільйонів громадян, всіх народів, які боролися з фашистським режимом передусім, і на території колишнього Радянського Союзу, а також у світі і в Європі. Тому ми не хотіли б підміни цих понять", - сказав С.Соболєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

С.Соболєв наголосив, що принциповим є питання поваги пам'яті загиблих солдат, а також данина поваги тим, хто працював у тилу, а не питання ідеологічної ролі Комуністичної партії.

"Я думаю, це очевидно, і наша фракція не голосуватиме за це. Усі святкові заходи в Україні повинні пройти під національним прапором", - наголосив він.

Нагадаємо, що сьогодні депутати включили до порядку денного проект змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-45 років" (щодо порядку офіційного використання Знамена Перемоги) (№8175).

Сергій Соболєв: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини